You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Oleme avatud: E. – R. 10.00 – 18.00
  • Teie ostukorv on tühi!

Kalastus- ja paadipood
Pood/service

Angerja tee 57, Hüüru, Tallinn

Tel. +372 530 03 305

info@kalastuspood.ee

E. – R. 10.00 – 18.00

Andres Liiv

ANDRES LIIV

KAUPLUSE JUHATAJA

Andres@kalastuspood.ee
+372 5399 3311
Anton Jermejev

ANTON JERMEJEV

MÜÜGISPETSIALIST/
PROJEKTIJUHT

Anton@kalastuspood.ee
+372 5814 1542
Rasmus Pärnamägi

RASMUS PÄRNAMÄGI

HOOLDUSJUHT

Rasmus@boat-service.ee
+372 53 060 330
Kristel Hallikas

KRISTEL HALLIKAS

FINANTSJUHT

Kristel@boat-service.ee
+372 5623 7712

Boat Service Estonia
Service/talvehoius

Makrilli 2, Pringi küla Viimsi vald

Tel. +372 53 99 33 11

info@boat-service.ee

E. – R. 10.00 – 18.00

Taavi Varik

TAAVI VARIK

TEHNILISED KÜSIMUSED

Taavi.varik@boat-service.ee
+372 51 933 533
Argo Roos

ARGO ROOS

MEHAANIK

Argo@boat-service.ee